Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 10 III 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  • Od jutra do środy, w naszej parafii będą trwały rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Mysiadle. Prosimy Was o modlitwę w intencji prowadzących i uczestników tych rekolekcji.
  • Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z grupy II zapraszamy jutro na spotkanie na godz. 1900 – prośba o zabranie ze sobą indeksów.
  • Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w środę o godz. 1900.
  • W piątek o godz. 1830 nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie po ulicach Mysiadła. Pójdziemy ul. Kościelną, Osiedlową, Różaną i wrócimy z powrotem do naszej świątyni. Zapraszamy wszystkich na to nabożeństwo – będzie to też świadectwo naszej wiary. Zabierzcie ze sobą świece i latarki, żebyście mogli korzystać ze śpiewników, które będą dla Was przygotowane. Do niesienia krzyża w czasie tego nabożeństwa zapraszamy poszczególne grupy i wspólnoty: Początek i I stacja – Służba Liturgiczna, II stacja – Mieszkańcy Zgorzały, III stacja – Schola Dziecięca i Bielanki, IV stacja – Mieszkańcy Piaseczna, V stacja – Róża Różańcowa Rodzin, VI stacja – Mieszkańcy Mysiadła, VII stacja – Rycerze JPII, VIII stacja – Mieszkańcy Zgorzały, IX stacja – Młodzież KSM, X stacja – Mieszkańcy Piaseczna i Warszawy, XI stacja – Róża Różańcowa , XII stacja – Mieszkańcy Mysiadła, XIII stacja – Wspólnota Biblijna, XIV stacja – Służba Liturgiczna – szczegółowy wykaz na naszej stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.
  • Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą od 20 do 23 marca (środa – sobota w przyszłym tygodniu). Zarezerwujmy sobie czas na nauki rekolekcyjne i spowiedź, która będzie przez całe rekolekcje. Szczegółowy plan w gablocie, na naszej stronie
    internetowej i FB;
  • Przy wyjściu głównym z kaplicy nasz caritas parafialny rozprowadza świece  na stół wielkanocny.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Gwadelupe i Meksyku, którą organizujemy z naszej parafii. Wyjazd planowany jest w drugiej połowie listopada b.r. Szczegółowe informacje w zakrystii lub na naszej stronie internetowej. Zapisy na pielgrzymkę będą trwały do 24 marca.

Zachęcamy do przekazywania 1.5% podatku na nasz parafialny Caritas. Szczegółowe informacje można znaleźć na ulotkach przy wyjściu z kościoła, na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie internetowej i fb.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Artur Pawluk – kawaler z Parafii w Sokołowie Podlaskim,
Justyna Filipina Ulkowska – panna z parafii tutejszej – zapowiedź II