Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 12 V 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii są odprawiane: w niedzielę o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800 – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z grupy II zapraszamy jutro na spotkanie na godz. 1900 – prośba o zabranie indeksów.
  3. Jutro przypada wspomnienie MB Fatimskiej, z tej racji rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie w naszej parafii. Zapraszamy więc na Mszę Świętą wieczorną i nabożeństwo majowe, po którym odmówimy różaniec, który będziemy ofiarować w Waszych intencjach, które można zapisać na kartkach przygotowanych na stoliku, przy wyjściu głównym i wrzucić je do skrzynki obok.
  4. Jutro także zapraszamy Wspólnotę Biblijną oraz osoby, które chciały by pogłębiać modlitwę Słowem Bożym na spotkanie na godz. 2000.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a jednocześnie 19 dzień miesiąca, dlatego o godz. 1200 tradycyjnie Msza Święta zbiorowa i nabożeństwo za wstawiennictwem patrona naszej parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Na koniec będziemy mogli oddać cześć relikwiom bł. Jerzego, przez ich ucałowanie. Zapraszamy na tą modlitwę, w której będziemy prosili min. o kanonizację bł. ks. Jerzego, za Ojczyznę, za rodziców pragnących potomstwa, a także we wszystkich naszych intencjach, tych wypowiedzianych głośno lub które mamy w swoich sercach, aby nasz Błogosławiony Patron wypraszał je u Tronu Bożego.
  6. W niedzielę 2 czerwca będziemy świętować Pierwsze Urodziny Naszej Parafii. Po Mszach Świętych o godz. 900, 1030, 1200 chcemy zorganizować małe przyjęcie dla nas wszystkich – od najmłodszych do najstarszych. Osoby, które chciały by się zaangażować w przygotowanie naszych urodzin zapraszamy do zakrystii w celu uzyskania bliższych informacji.
  7. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Guadelupe i jest możliwość jeszcze zapisania się – zapraszamy.
  8. Chcemy złożyć serdeczne podziękowania Panu Markowi Grędowskiemu, za ufundowanie sadzonek róż i ich pielęgnację.
  9. Zakończyliśmy budowę naszej wiaty. Ostatnie prace – dach, wykonał Pan Adam Drabik ze swoją ekipą, a oświetlenie Pan Stanisław Nowak, bardzo serdecznie im za to dziękujemy.

Mamy prośbę o zbieranie płatków kwiatów, na procesję i Oktawę Bożego Ciała – wysuszone kwiaty prosimy przekazywać do Pana Wiesława, naszego kościelnego.