Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 16 VI 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane: w niedzielę o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800 – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W środę przypada 19 dzień miesiąca, dlatego o godz. 1730 tradycyjnie Msza Święta zbiorowa i nabożeństwo za wstawiennictwem patrona naszej parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Na koniec będziemy mogli oddać cześć relikwiom bł. Jerzego, przez ich ucałowanie. Zapraszamy na tą modlitwę, w której będziemy prosili min. o kanonizację bł. ks. Jerzego, za Ojczyznę, za rodziców pragnących potomstwa, a także we wszystkich naszych intencjach, tych wypowiedzianych głośno lub które mamy w swoich sercach, aby nasz Błogosławiony Patron wypraszał je u Tronu Bożego.
  3. W środę także o godz. 1830 spotkanie formacyjne Rycerzy Jana Pawła II – zapraszamy.
  4. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież oraz ich rodziców na Mszę Świętą wieczorną o godz. 1730, gdzie będziemy dziękować za miniony rok szkolny.
  5. W sobotę zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziny na pielgrzymkę dziękczynną do Niepokalanowa za przyjęty pierwszy raz w ich życiu Sakrament Pokuty i Eucharystii. W programie Msza Święta o godz. 1100 w bazylice. Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Dziś po każdej Mszy Świętej nasza młodzież z KSM będzie zbierała ofiary do puszek na wakacyjny wyjazd formacyjny.