Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 19 V 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

 1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii są odprawiane: w niedzielę o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800 – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła. Zgodnie z zapowiedzią z zeszłej niedzieli zapraszamy po nabożeństwie, czyli o godz. 1830 na Modlitwę Uwielbieniową z Maryją, którą poprowadzi wspólnota „Szkoła Żon”.
 3. Jutro także zapraszamy Wspólnotę Biblijną oraz osoby, które chciały by pogłębiać modlitwę Słowem Bożym na spotkanie na godz. 2000.
 4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana – pamiętajmy w tym dniu w sposób szczególny o modlitwie za kapłanów.
 5. W sobotę na Mszach o godz. 1000 i1200 będzie Uroczystość Przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin będzie w piątek od godz. 1600 do 1900. Prosimy o modlitwę za dzieci, o dobre przygotowanie się do przyjęcia tych sakramentów.
 6. W przyszłą niedzielą kończy się okres Spowiedzi i Komunii wielkanocnej – nie zaniedbajmy tego obowiązku.
 7. W przyszłą niedzielę także, która jest ostatnią miesiąca, tradycyjnie po Mszy Świętej
  o godz. 1200 zapraszamy wspólnoty Różańcowe z naszej parafii i wszystkich chętnych, którzy chcieli by tworzyć kolejne wspólnoty na spotkanie.
 8. W niedzielę 2 czerwca będziemy świętować Pierwsze Urodziny Naszej Parafii. Po Mszach Świętych o godz. 900, 1030, 1200 chcemy zorganizować małe przyjęcie dla nas wszystkich – od najmłodszych do najstarszych. Osoby, które chciały by się zaangażować w przygotowanie naszych urodzin zapraszamy do zakrystii w celu uzyskania bliższych informacji.
 9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Guadelupe i jest możliwość jeszcze zapisania się – zapraszamy.

Mamy prośbę o zbieranie płatków kwiatów, na procesję i Oktawę Bożego Ciała – wysuszone kwiaty prosimy przekazywać do Pana Wiesława, naszego kościelnego.