Ogłoszenia Duszpasterskie 21 IV 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

By 20 kwietnia, 2024No Comments
  1. Dziś zgodnie z zapowiedzią, odbywa się zbiórka do puszek na nasze Warszawskie Seminarium. Tradycyjnie przy wyjściach z naszej kaplicy można złożyć ofiary na ten cel do wyłożonych koszyków.
  2. Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z grupy II zapraszamy jutro na spotkanie na godz. 1900.
  3. W środę, która jest ostatnią miesiąca, na Mszy o godz. 1730, będziemy się modlić w intencji zmarłych, poleconych w wypominkach rocznych.
  4. W środę także o godz. 1900 będzie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  5. W przyszłą niedzielę, która jest ostatnią miesiąca, tradycyjnie po Mszy Świętej
    o godz. 1200 zapraszamy wspólnoty Różańcowe z naszej parafii i wszystkich chętnych, którzy chcieli by tworzyć kolejne wspólnoty na spotkanie.
  6. Zgodnie z zapowiedzią z przed kilku tygodni, chcemy w naszej parafii założyć chór. W czasie wizyty duszpasterskiej wiele z Was pytało o to i wyrażało też chęć użyczenia swego głosu i talentu w tworzącym się chórze. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub
    e-mailowo.
  7. Składamy serdeczne podziękowania Panu Józefowi Pychowi za ufundowanie sadzonek cisu pospolitego, które wzbogaciły nasadzenia naszych powstających ogrodów parafialnych.

Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę, którą organizujemy z naszej parafii do: Kodnia, Kostomłotów, Pratulina i Leśnej Podlaskiej. Pielgrzymka planowana jest 15 czerwca 2024 roku (sobota), koszt 80 zł – zapisy w zakrystii lub e-mailowo.