Ogłoszenia Duszpasterskie 23 VI 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane: w niedzielę o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800 – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W środę, która jest ostatnią miesiąca, na Mszy o godz. 1730, będziemy się modlić w intencji zmarłych, poleconych w wypominkach rocznych.
  3. W sobotę przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła, pamiętajmy o modlitwie w intencji Papieża. W tym dniu ofiary zbierane na tacę są „Daniną św. Piotra”, tzn. na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. W przyszłą niedzielę, która jest ostatnią miesiąca, tradycyjnie po Mszy Świętej
    o godz. 1200 zapraszamy wspólnoty Różańcowe z naszej parafii i wszystkich chętnych, którzy chcieli by tworzyć kolejne wspólnoty na spotkanie.
  5. Dwa tygodnie temu w niedzielę w naszej parafii odbyła się zbiórka do puszek na Świątynię Świętej Opatrzności Bożej, zebraliśmy 566 zł. Zaś w zeszłą niedzielę młodzież z naszej parafii należąca do wspólnoty KSM zbierała na wakacyjny wyjazd formacyjny, zebrali 2251,13 zł. Za złożone przez Was ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Życzymy wszystkim dobrego i pięknego wypoczynku wakacyjnego. Pamiętajmy, aby czas wolny nie stał się urlopem od Pana Boga. Wykorzystajmy czas wakacyjny – trochę spokojniejszy w codziennych zajęciach, na wypoczynek, bycie z rodziną, ale i czas na pogłębianie relacji z Panem Bogiem. Niech to będzie piękny czas, po którym, będzie można stanąć z nowymi siłami do naszych zajęć.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1. Agata Maria Kamińska, panna i Przemysław Michał Kazanowski, kawaler, obydwoje z parafii tutejszej

2. Żaneta Beata Płudowska, panna z parafii w Starej Iwicznej i Mikołaj Maciej Trybulec, kawaler z parafii tutejszej