Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 3 III 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

By 2 marca, 20248 marca, 2024No Comments
 • Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z grupy I zapraszamy jutro na spotkanie na godz. 1900 – prośba o zabranie ze sobą indeksów.
 • Osoby idące z naszej parafii na Ekstremalną Drogę Krzyżową w najbliższy piątek, zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek na godz. 2000.
 • W najbliższy czwartek, który jest pierwszym miesiąca, po Mszy Świętej
  o godz. 1730 nabożeństwo – Godzina Święta, na której będziemy dziękować za dar Eucharystii i prosić o nowe i święte powołania do Służby Bożej, szczególnie z naszej parafii.
 • Wszystkich mężczyzn, którzy chcieli by zostać Rycerzami Zakonu św. Jana Pawła II jak również jego członków zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższy piątek 
  na godz. 1900.
 • W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców na dodatkową Mszę Świętą o godz. 1600. Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w środę 13.03.2024 r. o godz. 1900.
 • W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:
  – Drogi Krzyżowej, która odprawiana jest w piątek po Mszy Świętej wieczornej czyli
  ok. godz. 1815. Po Drodze Krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu, gdzie w pierwszej części adoracja jest prowadzona.
  –  Gorzkich Żali z kazaniami pasyjnymi, które są w niedzielę o godz. 1700.
 • Przy wyjściu głównym z kaplicy zbieramy tradycyjnie ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zaś przed obrazem Jezusa Miłosiernego można złożyć jałmużnę wielkopostną, która zostanie przekazana na caritas parafialny.
 • Za dwa tygodnie w piątek 15 marca o godz. 1830 nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie po ulicach Mysiadła. Do niesienia krzyża w czasie tego nabożeństwa zapraszamy poszczególne grupy i wspólnoty – szczegółowy wykaz na naszej stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.
 • Zapraszamy na pielgrzymkę do Gwadelupe i Meksyku, którą organizujemy z naszej parafii. Wyjazd planowany jest w drugiej połowie listopada b.r. Szczegółowe informacje w zakrystii lub na naszej stronie internetowej. Zapisy na pielgrzymkę będą trwały do 24 marca.
 • Zachęcamy do przekazywania 1.5% podatku na nasz parafialny Caritas. Szczegółowe informacje można znaleźć na ulotkach przy wyjściu z kościoła, na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie internetowej i fb.
 • Jeszcze tydzień można głosować na nazwę dla naszej scholii dziecięcej. Można to zrobić przez naszą stronę internetową lub przez fb. Wystarczy wejść na adres: https://forms.office.com/e/Zc99LwgBkt
 • Nasz Parafialny Caritas, przygotowuje paczki dla osób potrzebujących pomocy materialnej z naszej parafii. Proponujemy konkretną pomoc, tzn. przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego jest koszyk z którego możemy wylosować konkretne osoby, rodziny, którym przygotujemy paczkę z podstawowymi produktami i ewentualnie możemy dodać jeszcze coś od siebie. Takie przygotowane paczki prosimy przynieść w Wielki poniedziałek i wtorek do parafii, gdzie zostaną rozdane naszym potrzebującym.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Artur Pawluk – kawaler z Parafii w Sokołowie Podlaskim,
Justyna Filipina Ulkowska – panna z parafii tutejszej – zapowiedź I