Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 28 IV 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

By 27 kwietnia, 2024No Comments
 1. W środę rozpoczyna się maj, miesiąc nabożeństw ku czci NMP. Nabożeństwa majowe w naszej parafii będą odprawiane: w niedzielę i święta o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800.
 2. W czwartek, który jest pierwszym miesiąca, po Mszy Świętej
  o godz. 1730 nabożeństwo – Godzina Święta, na której będziemy dziękować za dar Eucharystii i prosić o nowe i święte powołania do Służby Bożej, szczególnie z naszej parafii.
 3. W piątek przypada 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte
  o godz. 900, 1030, 1200, 1730. Nabożeństwo Majowe w tym dniu o godz. 1700. Jest to także pierwszy piątek miesiąca, dlatego naszych chorych odwiedzimy w następny piątek 10 maja od godz. 900.
 4. W piątek także po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu przez całą noc, do Mszy porannej. Wszystkich, którzy chcieli by adorować Pana Jezusa w danych godzinach, zapraszamy do zapisania się na listę, która jest przy wyjściu głównym z kaplicy na stoliku;
 5. W sobotę, która jest pierwszą miesiąca o godz. 1700 modlitwa różańcowa.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1200, nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.
 7. Trwa nabór do naszego nowopowstającego chóru. Zachęcamy i zapraszamy, do odkrywania i wykorzystania swoich talentów muzycznych, dla naszej wspólnoty. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub e-mailowo.  
 8. W zeszłym tygodniu przeprowadziliśmy zbiórkę do puszek na nasze Warszawskie Seminarium Duchowne – zebraliśmy 977 zł – Bóg zapłać za złożone przez Was ofiary.