Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 30 VI 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W związku z tym:

– w czwartek po Mszy Świętej o godz. 1730, nabożeństwo – Godzina Święta, na której będziemy dziękować za dar Eucharystii i prosić o nowe i święte powołania do Służby Bożej, szczególnie z naszej parafii;

– w piątek od godz. 900 tradycyjnie odwiedzimy chorych z sakramentami. Przed Mszą Świętą o godz. 1730 Koronka i litania do Serca Pana Jezusa, a po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu przez całą noc, do Mszy porannej. Wszystkich, którzy chcieli by adorować Pana Jezusa w danych godzinach, zapraszamy do zapisania się na listę, która jest przy wyjściu głównym z kaplicy na stoliku;

– w sobotę o godzinie 1700 modlitwa różańcowa, a po Mszy Świętej o godz. 1730 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP;

– w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1200, nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

  • Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach 9 – 16 września br., organizowaną przez parafię naszą i parafię MB Wspomożycielki Wiernych w Warszawie, podczas której zwiedzimy sanktuaria oraz miasta Litwy, Łotwy i Estonii. Bliższe informacje w zakrystii lub na naszej stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.
  • Nasza Gmina Lesznowola serdecznie zaprasza wszystkich seniorów wraz z rodzinami  na IV Lesznowolski  Piknik Senioralny, który odbędzie się w dniu 6 lipca (sobota) od
    godz. 1430 w Magdalence – plac rekreacyjny tzw. Górki piaskowe. W programie m.in. bezpłatne badania profilaktyczne, pokazy artystyczne i wspólna biesiada przy grillu. Dla chętnych autokar z Mysiadła o godz.1400 – przystanek ul. Graniczna 9 na wprost kwiaciarni.
  • Życzymy wszystkim dobrego i pięknego wypoczynku wakacyjnego. Pamiętajmy, aby czas wolny nie stał się urlopem od Pana Boga. Wykorzystajmy czas wakacyjny – trochę spokojniejszy w codziennych zajęciach, na wypoczynek, bycie z rodziną, ale i czas na pogłębianie relacji z Panem Bogiem. Niech to będzie piękny czas, po którym, będzie można stanąć z nowymi siłami do naszych zajęć.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

  1. Agata Maria Kamińska, panna i Przemysław Michał Kazanowski, kawaler, obydwoje z parafii tutejszej
  2. Żaneta Beata Płudowska, panna z parafii w Starej Iwicznej i Mikołaj Maciej Trybulec, kawaler z parafii tutejszej