Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 31 III 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W związku z tym:

– w czwartek po Mszy Świętej o godz. 1730, nabożeństwo – Godzina Święta, na której będziemy dziękować za dar Eucharystii i prosić o nowe i święte powołania do Służby Bożej, szczególnie z naszej parafii;

– w piątek od godz. 900 tradycyjnie odwiedzimy chorych z sakramentami. Przed Mszą Świętą o godz. 1730 Koronka i litania do Serca Pana Jezusa, a po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu przez całą noc, do Mszy porannej. Wszystkich, którzy chcieli by adorować Pana Jezusa w danych godzinach, zapraszamy do zapisania się na listę, która jest przy wyjściu głównym z kaplicy na stoliku;

– w sobotę o godzinie 1700 modlitwa różańcowa, a po Mszy Świętej o godz. 1730 nabożeństwo ku czci NMP;

– w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1200, nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

  • Trwa nowenna Przed Niedzielą Miłosierdzia, dlatego przez ten cały tydzień będziemy odmawiać Koronkę przed każdą Mszą Świętą wieczorną.
  • W przyszła niedzielę, która kończy Oktawę Wielkanocy, święto Miłosierdzia Bożego. Tradycyjnie w tym dniu o godz. 1500 pod figurą Jezusa Miłosiernego w Mysiadle przy
    ul. Osiedlowej Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta. Zapraszamy na tą coroczną modlitwę pod figurę Pana Jezusa.
  • Zachęcamy do przekazywania 1.5% podatku na nasz parafialny Caritas. Szczegółowe informacje można znaleźć na ulotkach przy wyjściu z kościoła, na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie internetowej i fb.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji
Świąt Zmartwychwstania Pańskiego