Ogłoszenia Duszpasterskie 5 V 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii są odprawiane: w niedzielę o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800 – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z grupy I zapraszamy jutro na spotkanie na godz. 1900.
  3. Jutro także zapraszamy Wspólnotę Biblijną oraz osoby, które chciały by pogłębiać modlitwę Słowem Bożym na spotkanie na godz. 2000.
  4. Z poniedziałku na wtorek w naszej parafii dekanalnej św. Anny w Piasecznie, będą obecne relikwie bł. Rodziny Ulmów, które peregrynują po naszej Ojczyźnie. Wszystkie parafie naszego dekanatu są w sposób szczególny zaproszone do nawiedzenia tych relikwii i modlitwy, za wstawiennictwem Błogosławionych, zwłaszcza w intencji małżeństw, rodzin i w intencji poczętego życia. Szczegółowy program pobytu relikwii bł. Rodziny Ulmów w parafii św. Anny w Piasecznie na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej.
  5. Spotkanie formacyjne Rycerzy Jana Pawła II i wszystkich chętnych w środę
    o godz. 1830.
  6. W piątek od godziny 900 odwiedzimy naszych chorych z sakramentami.
  7. W piątek także zapraszamy uczniów klas ósmych i ich rodziców na Mszę Świętą, gdzie będziemy prosić o światło Ducha Świętego na czas pisania egzaminów, kończących szkołę podstawową.
  8. W piątek także rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy odprawiać wraz z nabożeństwem majowym.
  9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w naszej parafii na Mszach Świętych będą przedstawicielki wspólnoty katolickiej formacji kobiet „Szkoła Żon”.

W przyszłą niedzielę także na Mszy o godz. 1030 dzieci z klas czwartych, będą przeżywać  swoją Rocznicę Pierwszej Komunii. Spowiedź dla nich, jak również dla ich rodzin w piątek od godz. 1600 do 1830.