Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 7 VII 2024 r. Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. W sobotę z racji 13 dnia miesiąca Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na Mszę Świętą, po której odmówimy różaniec, który będziemy ofiarować w Waszych intencjach, które można zapisać na kartkach przygotowanych na stoliku, przy wyjściu głównym i wrzucić je do skrzynki obok.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach 9 – 16 września br., organizowaną przez parafię naszą i parafię MB Wspomożycielki Wiernych w Warszawie, podczas której zwiedzimy sanktuaria oraz miasta Litwy, Łotwy i Estonii. Bliższe informacje w zakrystii lub na naszej stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.
  3. Życzymy wszystkim dobrego i pięknego wypoczynku wakacyjnego. Pamiętajmy, aby czas wolny nie stał się urlopem od Pana Boga. Wykorzystajmy czas wakacyjny – trochę spokojniejszy w codziennych zajęciach, na wypoczynek, bycie z rodziną, ale i czas na pogłębianie relacji z Panem Bogiem. Niech to będzie piękny czas, po którym, będzie można stanąć z nowymi siłami do naszych zajęć.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

  1. Marlena Staniszewska, panna i Jakub Słomiński, kawaler, obydwoje z parafii tutejszej;

2. Zuzanna Maria Dębińska, panna i Hubert Sebastian Wilim, kawaler, obydwoje z parafii tutejszej.