Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 9 VI 2024 r.Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane: w niedzielę o godz. 1700, w dni powszednie po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 1800 – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Dziś po Każdej Mszy Świętej, w ramach ogólnopolskiej zbiórki, można złożyć ofiarę na budowę Świątyni Świętej Opatrzności Bożej, do koszyków wyłożonych przy wyjściach z kaplicy.
  3. W czwartek z racji 13 dnia miesiąca Nabożeństwa Fatimskie. Zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną i nabożeństwo czerwcowe, po którym odmówimy różaniec, który będziemy ofiarować w Waszych intencjach, które można zapisać na kartkach przygotowanych na stoliku, przy wyjściu głównym i wrzucić je do skrzynki obok.
  4. W sobotę z naszej parafii wyjeżdżamy na pielgrzymkę autokarową, do: Kodnia, Kostomłotów, Pratulina i Leśnej Podlaskiej. Wyjazd o godz. 600 sprzed kaplicy, powrót        ok. godz. 2000.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świętowania pierwszych urodzin naszej parafii w zeszłą niedzielę. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przynieśli różne słodkości wykonane przez siebie, osobom indywidualnym, wspólnotom różańcowym, jak również Kołu Gospodyń Wiejskich w Zgorzale za wykonanie i dostarczenie słodkich smakołyków. W sposób szczególny dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich z Mysiadła, na czele z Panią Sołtys Bożeną Obłucką, gdzie oprócz pieczenia ciast, koordynowały i dystrybuowały je w czasie całej niedzieli. Dziękujemy Paniom ze wspólnoty „Szkoła Żon”, które przygotowały atrakcje dla dzieci. Dziękujemy osobom, które przygotowały nam miejsce do świętowania, parzyły kawę, herbatę, robiły watę cukrową i popcorn, a na koniec imprezy wszystko posprzątały. W sposób szczególny chcemy podziękować tu naszej młodzieży z KSM, która również zaangażowała się w przygotowanie i przebieg naszych urodzin oraz poprowadziła grę terenową, pod patronatem ks. Piotra. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty Kur, która całość naszej imprezy urodzinowej koordynowała. Zaś w imieniu własnym i rodziców naszej parafianki Zosi, na której leczenie w zeszłą niedzielę zbieraliśmy, bardzo dziękujemy za każdy Wasz dar serca. Zebraliśmy 7528,05 zł – Bóg zapłać.